Yükleniyor...

0 yorum / Yorum Yap

1Tablo Orantısı Seçin

2Tablo Tipini Seçin

3Tablo Ölçüsünü Seçin

Creation Of Adam Tablo

Ürün Kalitesi

Mükemmel işçilik kalitesi, en kaliteli malzemeler!

Yenitablo markalı tablolar, uzman ekibimizin %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretilmektedir. Tabloların üretiminde kullandığımız baskı makinesi ve sarf malzemeler Dünya markası HP tarafından üretilmekte ve ömür boyu solmama garantilidir. Tablo üretiminde mükemmel kaliteden ödün vermeyen Yenitablo canvas tablolarını tüm Türkiye ve Avrupa’ya adrese teslim etmektedir.

Tuval üzerine basılan canvas fotoğraf tabloları son zamanların en etkileyici trendlerinden biri olmayı başardı. Artık her türlü tema günümüz teknolojisiyle canvas kumaş üzerine küçük bir sanat eseri kalitesinde işlenebiliyor. Siz de, yüksek baskı ve en iyi malzeme kalitesiyle çektiğiniz veya sevdiğiniz fotoğraflardan oluşturulan tabloların keyfini çıkarabilirsiniz. Birinci sınıf kişisel tablolarınızı sevdiklerinize hediye edip anılarınızı, sevginizi ve sanat zevkinizi onlarla da paylaşabilirsiniz. Ve bunların tamamını küçük bütçelerle, çok ince hesap yapma zorunluluğu olmadan da elde edebilirsiniz!
 

Tablo ölçülerine kendiniz karar verebilirsiniz!

Özel Ölçüler
Canvas tablolar prensip olarak her ölçüde basılabilirler. Temaya ve yüklenilen fotoğrafa göre en uygun ölçüler farklılık gösterebilirler. Tarafımızdan yayınlanan tablo ölçü ve fiyat listesi haricinde de baskı yapmamız mümkündür. Tablolarımızın eni kullanmış olduğumuz baskı yöntemi sebebiyle en fazla 107 cm, boyları ise 320 cm olabilir. Lütfen listemizde göremediğiniz ölçü ve fiyatlar için, müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçiniz.

Artwork Canvas

Artwork CanvasTablolarımızda 370 gr kalınlıkta %100 pamuk astarlı sanatsal kanvas kumaş kulanılmaktadır.

HP Mürekkep

Canon MürekkepBaskıda kullanılan Hp marka mürekkep 100 yıl solmama garantili Avrupa standartlarına uygun ve gerçeğe en yakın renk tonlarındadır.

Koruyucu Kaplama

Koruyucu Kaplama VernikBaskı sonrası özel vernik kaplama sayesinde tablolar toz, nem ve sudan etkilenmeden temizlenebilir ve içmekan ortamlarda yıllarca kullanılabilir.

Ahşap Kasnak

Ahşap Şasi Kasnak3 cm kenar kalınlıklı şase, özel olarak kurutulmuş ağaçtan üretilen kasnak zamanla eğilmez veya çatlama yapmaz.

Modern ve şık tasarım, kullanıma hazır tablolar!

Askı Aparatı ve Beton Çivisi

Yenitablo ile her türlü dekorasyona sade, şık ve modern bir görünüm vermeniz mümkün. Hp güvencesi ile ömür boyu solmayan, yüksek çözünürlükte ve doğru renkler ile basılmış tablolar üzerinde askı aparatı ve çivileri ile birlikte gönderilir.

Tablolarımız hafif ahşap şasesi sayesinde kolaylıkla asılabilen kullanıma hazır ürünlerdir. 3 cm kenar kalınlıklı şase üzerine gerilen kanvas sayesinde baskı kenarlarda devam eder, bu sayede resime farklı bir boyut kazandırır.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kapat

Fotoğrafınızı Yükleyin

FOTOĞRAF SEÇ
Yeni Tablo | Kanvas Tablo Mağazası © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik Politikası - Kullanım Şartları