Hakkımızda

Yenitablo.com, 2011 yılında Adana'da yayın hayatına başlamış olup kurulduğu günden bugüne kadar kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi zevkinize göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablolar üretti ve üretmeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana aynı zamanda sürekli web sitesini geliştirmekte olup daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmaktadır.

En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablolar, kullanıma hazır halde adresinize teslim edilmektedir. Kaliteyi ve fiyat avantajını aynı anda arayan müşterilerimiz tablolarımızı ofisimiz ve internet sitemiz üzerinden tüm Türkiye ve Avrupa'ya satışa sunulduğu gibi, toplu alımlar veya özel siparişleriniz ile ilgili görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz,  müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Web sitemiz, Tablonu Sen Tasarla, Tablo Galerisi olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.

Tablonu Sen Tasarla bölümü ile fotoğraflarınızı harika kanvas tablolar haline dönüştürebilirsiniz.  Aynı fotoğrafa istediğiniz tablo tipini tanımlayarak dekorasyonunuza uygun hale getirebilir veya sevdiğiniz kişiye benzersiz bir hediye yapabilirsiniz.

Tablo Galerisi bölümünde dünyaca ünlü sanatçıların eserlerinden doğa ve şehir manzaralarına kadar birçok farklı kategoriden dilediğiniz kanvas tabloyu seçebilir, istediğiniz tipte ve ölçüde sipariş verebilirsiniz.  Tablonuzu dilerseniz Parçalı Tablolar kategorisinden seçebilir ve duvarlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Yeni Tablo | Kanvas Tablo Mağazası © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik Politikası - Kullanım Şartları