Kargo Bilgileri

Yurtiçi Teslimat

Yurtiçi Teslimat!

Kargo ücretimiz Türkiye içi tüm siparişler için, ürünlerin ebadı ve gönderilecek şehire göre 10 - 20 TL arası değişiklik göstermektedir. Tüm siparişleriniz 2 işgünü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firması gönderilerinizi Türkiye içinde 1-2 gün arasında adresinize teslim eder. Kargolar özel olarak ambalajlanmakta ve anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmektedir. Size bildirmiş olduğumuz kargo kodu ile ilgili kargo firmasının web sitesinden siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Yurtdışı Teslimat

Yurtdışı Teslimat!

Dünyanın tüm ülkelerine gönderimimiz bulunmaktadır, adrese teslim ekspres gönderi yapılmaktadır. Yurtdışı gönderilerde kargo bedeli, siparişinizin içeriği ve gönderilecek ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Bu bedeli öğrenmek için istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra Kargo Hesaplama bölümünden görebilirsiniz. Bu sayfada sipariş verme zorunluluğu olmadan, seçtiğiniz ülkeye göre kargo bedelini görebilirsiniz.

Tüm siparişleriniz 2 işgünü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firması gönderilerinizi 3-5 gün arasında adresinize teslim eder. Kargolar özel olarak ambalajlanmakta ve anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmektedir. Size bildirmiş olduğumuz kargo kodu ile ilgili kargo firmasının web sitesinden siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Yeni Tablo | Kanvas Tablo Mağazası © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik Politikası - Kullanım Şartları